Potřebujete krásný a funkční web?

Postavíme vám ho na Webflow za pár měsíců týdnů

Proč Webflow?
Proč Webflow?

Přidejte se k těm, kteří používají Webflow

Potřebujete…

Být vidět ASAP?

Není problém. Díky Webflow umíme postavit web rychleji a levněji než dřív.

Umožňuje nám totiž sloučit design s vývojem, takže ušetříme spoustu času a vašich peněz.

Jednodušší život?

Správa vašeho webu nebude raketová věda.

Během krátkého školení vás zasvětíme do práce s redakčním systémem a upravovat obsah pro vás bude hračka. Přesto budeme na telefonu, kdyby něco...

Plnit cíle?

OK. Dáme si záležet, aby byl váš web krásný, ale hlavně skvěle fungoval.

Navrhneme ho pro oči a ruce vašich zákazníků, aby se jim dobře používal, a vám tak přinášel skutečný užitek.

Puma Heros
Web Near & Dear
Web Numeree
Webová stránka Goldfinch Finance
Web Health+
Microsite Summer Affair
Microsite Madberry
Web Warbler
Web Make it Run
Máme za sebou přes 60 úspěšně spuštěných webů na Webflow
Řekněte si o ten svůj
Řekněte si o ten svůj

Jak pracujeme

Brief

Pro začátek nám pošlete podklady, které máte k dispozici. Potom se potkáme, abychom se poznali a zjistili, co od nového webu očekáváte. Pošleme vám technické otázky a poprosíme vás o jejich zodpovězení. Pak už se můžeme potkat nad nabídkou.

Výzkum

Pevné základy zvyšují pravděpodobnost, že bude web plnit vaše cíle. Doporučujeme spolupráci začít alespoň některou z těchto analýz:

  • Audit vašeho současného webu
  • Výzkum uvnitř vaší firmy
  • Kvalitativní a/nebo kvantitativní výzkum s vašimi zákazníky
  • Analýza klíčových slov a/nebo content gap analýza
UX design

Navrhujeme strukturu webu a společně vychytáme detaily. V téhle fázi ještě neřešíme to, jak bude web vypadat, ale jenom „co kde bude“. Namísto běžně používaných drátěných modelů si většinou vystačíme s podrobnou mapou stránek, ze které všechno dobře pochopíte, i když nejste z našeho oboru.

Copywriting

Schválenou strukturu plníme texty. Ty buď vykopneme my, přihrajeme je vám a společně je doladíme. Druhá možnost je, že nám dodáte vlastní texty a my je upravíme tak, aby na webu hezky hrály. Další z efektivních variant je, že se s vámi náš copywriter několikrát sejde a texty napíšete společně.

Případně můžeme copywriting nechat na později a spojit ho s navrhováním jednotlivých stránek. Výhodou je, že uvidíte návrhy textů v kontextu designu svého webu.

Rádi pro vás zajistíme anglickou verzi webu, která projde rukama rodilého mluvčího.

Vizuální koncept

Abychom se sladili v tom, jak má nový web vizuálně působit, podíváme se s vámi na moodboardy a navrhneme design homepage. Představíme vám živou stránku, kterou si zobrazíte v prohlížeči svého počítače. Když se vám bude návrh líbit, rozjedeme design zbytku stránek na webu. Když ne, upravíme ho, aby splňoval vaše potřeby a očekávání.

Designová část vývoje

Na základě návrhu struktury a vizuálního konceptu pracujeme na ostatních stránkách. Pokud je to potřeba, tvoříme interaktivní animace, ilustrace nebo zapojujeme foto/video produkci.

Při vývoji webu využíváme MarkUp – nástroj, který vám umožní nechávat nám na konkrétních místech webu zpětnou vazbu.

Technická část vývoje

Po schválení designu pro desktop váš nový web přizpůsobíme mobilním zařízením a optimalizujeme pro vyhledávače.

Naplníme ho finálním obsahem.

Otestujeme funkčnost, nastavíme analytické nástroje, vyřešíme cookies a po závěrečném schválení web spustíme.

Dlouhodobý rozvoj a správa

Zaškolíme váš tým, aby zvládal správu webu levou zadní.

O web se vám rádi dlouhodobě postaráme. Pozveme vás do aplikace ClickUp, kam nám budete zadávat úkoly, sledovat, jak jsme s nimi daleko nebo je komentovat.

8 z 10 klientů
se k nám vrací

ČAST
Cushman & Wakefield
Praha
Becherovka
Karlova univerzita
Grohe
Kendamil
Puma
Budějovický Budvar
Tatum

Co o nás říkají?

šipka vlevo
šipka vpravo

„Se Semiboldem byla radost pracovat. Naši spolupráci provázel příjemný a velmi profesionální vztah. Líbil se nám starostlivý přístup celého týmu; vždy byli pozorní a reagovali na naše specifické potřeby.

Dodané výstupy byly dobře promyšlené a projevilo se v nich silné porozumění našim požadavkům, značce i estetickým preferencím. Rád bych také zdůraznil jejich ochotu a schopnost zlepšovat svou práci s každou iterací a bezproblémové zapracování našich připomínek.

Semibold jako poskytovatele webdesignových služeb doporučuji. Těšíme se na další spolupráci na budoucích projektech.“

Jindřich M.
Deloitte, ČR

“The Semibold team has been a true partner to us, delivering high quality work quickly and efficiently. After having a challenging experience with a previous agency, it was refreshing to work with Semibold. Throughout various projects, their team was flexible and adaptable, always working with us to find the best ways to accommodate our changing needs.

We would highly recommend Semibold to anyone looking for a partner that can deliver high quality work quickly and efficiently. Their level of professionalism, reliability, and flexibility make them a true partner that you can trust to deliver the results you are looking for.”

Anna S.
Goldfinch Finance, USA

Spolupráce s agenturou Semibold je za mě ukázkovým příkladem, jak by vztah mezi klientem a agenturou měl vypadat. Agentura velmi rychle navnímala naše potřeby a styl komunikace.

Vše probíhá velmi hladce, navíc je agentura velmi proaktivní a přichází i s vlastními nápady a doporučeními. Jednou z největších výhod je navíc velká flexibilita a přátelská komunikace.“

Barbora P.
Budějovický Budvar, ČR

“I really enjoyed the collaboration with Semibold. They are a well-equipped team with the best experts. They understood my needs very well, completed the task on time in a short period of time. They even suggested extra feature implementation to gain a better user experience.

I felt I am in good hands. Looking forward to working with them in the future on other projects too.”

Andrea S.
Equals Three, Belgie

Spolupráci se Semiboldem bych dokonce přirovnala k terapii. Pomohli nám definovat, kdo jsme a co chceme. Společně se nám podařilo zprostředkovat atmosféru, kterou člověk zažije, když k nám vstoupí, což bylo s naší dřívější identitou doopravdy těžké.“

„Když dnes lidi prochází našimi chodbami, vidíme, jak se najednou více usmívají, jak se najednou cítí více v pohodě. Pomocí zařazení organických prvků, zvolením správných barev a výběrem jednoduchého, ale vysoce seriózního a úderného písma, se nám povedlo vyjádřit to, kým opravdu chceme být.“

Management
Health+, ČR

„S agenturou Semibold jsme spolupracovali na několika projektech, ve kterých se potvrdily jejich kvality. Ať už šlo o velmi komplexní projekty, kde jsme řešili vývoj nové platformy, nebo drobnější zakázky, které byly ale o to náročnější na čas a efektivitu. Velmi si vážím jejich přístupu, organizovanosti, zkušenosti a schopnosti přenést kreativní nápad do digitální podoby. Oceňuji i vstřícnost, se kterou se dokáží postavit ne úplně standardnímu timingu nebo unikátnímu požadavku.

Jejich přidaná hodnota týkající se funkčnosti jednotlivých kreativních řešení je pro nás opravdu zásadní a těšíme se na další spolupráci!“

Daniel F.
NMDS, ČR

Už jste rozhodnutí?

Ozvěte se nám
Ozvěte se nám

Naše nejnovější projekty
na Webflow

Scicake
Vývoj na Webflow
Health+
Strategie značky
Vizuální identita
Design tiskovin
Webdesign
Vývoj na Webflow
Český antidoping
Vývoj na Webflow
Make it Run
Strategie značky
Vizuální identita
Webdesign
Vývoj na Webflow
Design tiskovin
Warbler Labs
Vývoj na Webflow
Goldfinch Finance
Vývoj na Webflow
Near & Dear Group
Strategie značky
Vizuální identita
Webdesign
Vývoj na Webflow
Design tiskovin
Grand Prix Architektů
Festival
Webdesign
Vývoj na Webflow
Spinoco
Webdesign
Vývoj na Webflow
Story TLRS
Vizuální identita
Webdesign
Vývoj na Webflow
Zobrazit všechny projekty

Kolik to stojí?

Light

Vývoj menšího webu na platformě Webflow podle designu, který nám dodáte.
80 000 – 250 000 Kč

Semibold

Design a vývoj standardního firemního webu nebo kreativní kampaňové microsite.
150 000 – 500 000 Kč

Bold

Design a vývoj sofistikovaných webových stránek včetně analýz a obsahu.
500 000 – 2 000 000 Kč

Abychom cenu zpřesnili, potřebujeme vám položit spoustu otázek. Pojďme si ještě předtím krátce a nezávazně popovídat o vašich očekáváních.

Časté dotazy

Jaké máte zkušenosti?

První velký web (pro korporaci s globálním dosahem) jsme ve skupině Near & Dear navrhli a vyvinuli v roce 2016. V roce 2020 jsme se stali prvními Webflow Experts v České republice a na této platformě jsme od té doby spustili desítky webů – od malých kampaňových po sofistikované korporátní stránky.

Případové studie a seznam projektů najdete na stránce Naše práce.

Jak probíhá navázání spolupráce?

Když budete spokojení s nabídkou, kterou jsme vám na základě zadání předložili, poprosíme vás o proplacení zálohové faktury. Většinou se jedná o 50 % ceny prvního projektu (tvorba webu bývá rozdělená do několika samostatných projektů).

Podrobně je spolupráce definovaná v našich obchodních podmínkách, ale kdyby vám nestačily, můžeme podepsat rámcovou smlouvu nebo smlouvu o dílo.

Jak budeme komunikovat?

Tuto otázku před začátkem projektu položíme my a přizpůsobíme se vám. Rádi vás pozveme do digitálních nástrojů, které používáme ke komunikaci, řízení projektů a kolaborativní tvorbě, a ještě raději se s vámi budeme pravidelně osobně scházet.

Jak probíhá tvorba obsahu?

Tvorba perfektně padnoucího obsahu (od textů po fotky nebo i videa) bývá u firemních webových stránek větší výzvou, než samotný design nebo vývoj.

Ať už budete chtít přiložit ruku k dílu, nebo naopak přenecháte iniciativu nám, budeme se snažit tvořit rychle a předkládat hrubé návrhy. Věříme, že i pro vás bude jednodušší a rychlejší dát zpětnou vazbu, než stavět základy.

Můžu web upravovat po jeho spuštění?

Samozřejmě. Redakční systém Webflow je velmi jednoduchý a intuitivní. Většinu textů a obrázků můžete upravit jedním kliknutím přímo na webu a dynamický obsah (jako třeba blogové příspěvky nebo členy týmu) můžete jednoduše tvořit, měnit a mazat nezávisle na nás.

Jak probíhá správa webu po spuštění?

Při předání hotového webu zaškolíme váš tým tak, abyste nás potřebovali co nejméně. Redakční systém je samozřejmostí, ale navíc jsme zvyklí pro interní týmy nachystat šablony, díky kterým pro vás bude snadné v případě potřeby tvořit další stránky.

S většími výzvami vám samozřejmě pomůžeme. Pozveme vás do aplikace ClickUp, kde budete mít možnost nám zadávat nové úkoly a dávat zpětnou vazbu na ty probíhající.

Dlouhodobá správa a rozvoj vašeho webu můžou být placené jednorázově podle vašich aktuálních potřeb nebo paušálně s garantovanou reakční dobou a dalšími výhodami.

Kolik stojí hosting na Webflow?

Drtivá většina našich klientů se vejde do rozmezí 5 000 Kč – 13 500 Kč ročně. Cena kromě technických faktorů záleží hlavně na množství obsahu spravovaném v redakčním systému.

Co když budeme chtít spolupráci ukončit?

Nikdy nikomu neházíme klacky pod nohy. Když nenajdeme společnou řeč, přesuneme projekt během chvilky pod váš účet nebo pod účet vašeho nového dodavatele.

Všechny detaily týkající se ukončení spolupráce kdyžtak najdete v našich obchodních podmínkách.

Jak dlouho trvá tvorba webu?

Jednodušší web zvládáme většinou za pár týdnů. Design a vývoj rozsáhlých webových stránek včetně tvorby obsahu zpravidla vyžaduje několik měsíců.

Kolik to stojí?

Rozptyl cen webových stránek naznačujeme ve 3 kategoriích Light, Semibold a Bold. Základní popis těchto kategorií najdete v předchozí sekci.

Ještě raději máme spolupráci formou retaineru, kdy nestanovujeme fixní cenu projektu, ale místo toho platíte za měsíc spolupráce. Tímto způsobem vytváříme na obou stranách zdravý tlak na vyvážený poměr mezi kvalitou a rychlostí a hlavně redukujeme riziko vyplývající ze zbytečně velkých závazků.

Štěpán Landa
Štepán Landa, CEO

Naplánujte mi schůzku v kalendáři

Naplánovat schůzku
Naplánovat schůzku

Nebo napište na e-mail ahoj@semibold.cz